Płatności

1. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem bezpośrednio przy odbiorze towaru, przelewem internetowym (PayU) lub tradycyjnym przelewem na konto bankowe:

ING Bank Śląski, nr rachunku:  53 1050 1937 1000 0092 4647 1859

Dane do przelewu: 

PARSLLEY Aleksandra Dziegieć

Jedlno Pierwsze 135, 

97-561 Ładzice

2. Sklep zastrzega sobie prawo do wyłączenia formy dokonania zapłaty za zamówienie: "płatność przy odbiorze" wobec Klienta, który nie odbierze dwóch kolejno wysłanych zamówień płatnych przy odbiorze, dostarczanych przez pocztę, firmę kurierską. Po wyłączeniu tej formy dokonania zapłaty Klient może korzystać z następujących form zapłaty: przelew elektroniczny lub bankowy. Przywrócenie formy dokonania zapłaty "płatność przy odbiorze" dla danego Klienta następuje po złożeniu i odebraniu kolejnego zamówienia z formą dokonania zapłaty przelew elektroniczny lub bankowy.

3. Koszty dostawy na terenie Polski uzależnione są od metody płatności oraz sposobu dostawy, wynoszą od 0 do 20 zł. Koszty dostawy dla przesyłek zagranicznych do krajów Unii Europejskiej uzależnione są od położenia kraju dostawy, wynoszą od 0 do 200 zł.

4. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem tradycyjnym lub za pomocą płatności elektronicznych albo karta płatniczą Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. Po upływie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.

Dostawa zamówienia

1. Zamówienia na terenie Rzeczpospolitej Polskiej: 

a. czas trwania realizacji zamówienia to od 1 do 5 dni roboczych i zależy on od czasu potrzebnego na skompletowanie i spakowanie zamówionego towaru oraz od czasu potrzebnego na dostarczenie zamówienia przez Pocztę Polską lub kuriera. W przypadku gdyby ten czas z różnych względów miał być dłuższy, zawsze informujemy o tym w opisie danego produktu.

b. Czas w jakim zamówienie jest dostarczane przez przewoźnika (Poczta Polska lub kurier DPD) jest czasem od nas niezależnym i nie mamy wpływu na jego wydłużenie lub 

c. Sposób i koszty dostaw z naszego sklepu kształtują się następująco:

• Wysyłka paczką pocztową priorytetową za pomocą Poczty Polskiej – przy przedpłacie na konto – 15,00 zł.

• Wysyłka paczką pocztową priorytetową za pomocą Poczty Polskiej – za pobraniem (zapłata przy odbiorze przesyłki) – 18,00 zł.

• Wysyłka przesyłką kurierską za pomocą firmy DPD – przy przedpłacie na – 16,00 zł.

• Wysyłka przesyłką kurierską za pomocą firmy DPD – za pobraniem (zapłata przy odbiorze przesyłki) – 20,00 zł.

d. Do wszystkich zamówień dotyczących terenu Polski o wartości powyżej 200,00 zł nie doliczamy kosztów transportu. 

2. Zamówienia z UE:

a. Zamówienia z Unii Europejskiej będą realizowane w cenach od 0 do 150 zł (cena uzależniona od wagi paczki oraz miejsca jej doręczenia

b. Dostawy poza granice Rzeczpospolitej Polskiej (ale tylko w obrębie Unii Europejskiej) będą realizowane tylko dla zamówień składanych drogą mailową na adres: aleksandra@zielonelaboratorium.pl 

c. W przypadku paczek wysyłanych za granicę jedyna dostępna forma płatności to przedpłata na konto.

d. przy zamówieniu powyżej 600 zł nie doliczane będą koszty transportu.