Dlaczego VEGEZONE?

  1. Stawiamy na POLSKĘ – chcemy promować rodzime firmy, wspierać lokalne rzemiosło oraz wspomagać polską gospodarkę. 
  2. Stawiamy na LUDZI – współpracujemy z wieloma małymi, lokalnymi firmami oraz początkującymi, młodymi artystami. Promujemy firmy, które nie wykorzystują swoich pracowników, godziwie im płacą oraz zapewniają czyste, zdrowe i bezpieczne środowisko pracy.
  3. Stawiamy na EKOLOGIĘ – oferujemy Wam szeroki wybór produktów z drewna oraz odzieży organicznej, czyli takiej, która powstaje z zastosowaniem ekologicznych metod oraz materiałów o możliwie najmniejszym wpływie na środowisko.
  4. Stawiamy na RĘKODZIEŁO – wiele produktów tworzona jest ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Kupując te produkty wspierasz polskie rzemiosło artystyczne oraz zapewniasz godziwą pracę swoim rodakom.

 

Mamy nadzieję, że zakupy w VEGEZONE sprawią Wam przynajmniej w połowie tyle radości, co nam tworzenie tej strony i kontakt ze wszystkimi wspaniałymi ludźmi, których zaprosiliśmy do współpracy. Tworzą z pasją i zaangażowaniem, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni!

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie i wspólnie pokażemy, że bycie VEGE jest fajne! ☺


Nasza oferta stale będzie się poszerzać. Czekamy na Wasze uwagi/wnioski/skargi/wątpliwości oraz pomysły – cały czas chcemy zmieniać się na lepsze! Masz pomysł na jakiś gadżet, napis lub obrazek? Napisz do nas! Postaramy się spełnić Twoje oczekiwania, a jeżeli produkt przypadnie nam do gustu, dodamy go do naszej oferty ☺.